Letní šaty s krátkým rukávem

Pod pojmem letní šaty si asi každý představí šaty s tenkými ramínky, popřípadě bez ramínek. Můžete si ale taky pořídit šaty s krátkým rukávem. Pokud se špatně opalujete, nemusíte se pak obávat spálených ramen, či zad.

Šaty s krátkým rukávem se především hodí i pro dámy vyššího věku, které se už necítí v šatech s tenkými ramínky. Letní šaty s krátkým rukávem mohou být jak elegantnějšího looku, tak sportovnějšího.

Určitě si vyberete z nepřeberného množství materiálu, tak i barev a střihů.

Zelené šaty  Almari

Zelené šaty s krátkými rukávy AlmariAlmari je součást britské značky Closet, která se v dnešní době navrhuje a šije v Anglii. Navíc si dávají záležet na kvalitě provedení. Zaměřují se především na společenské šaty a elegantní šaty například do práce.

V létě je čas na barevné kombinace. Proto jsme pro Vás jako zástupce letních šatů s rukávem vybrali tyto v zeleném odstínu. Jsou ušité z 97% procent z bavlny, která je na léto naprosto ideální.

Šaty jsou elegantního střihu, mají zúžený pas, který Vám vykouzlí dokonalou siluetu. Sukně přechází do široka, která popřípadě schová větší zadeček. V zadní části je pak zapínání na zip.

Černo – bílé pruhované šaty VERO MODA

Černo-bílé pruhované šaty Vero Moda WantedTyto šaty sportovnějšího vzhledu jsou ušity z prodyšného a pružného materiálu, ve kterém se celý den budete cítit naprosto pohodlně. Navíc několik posledních let jsou proužky stále v kurzu.

Díky oversized stylu, který se vyznačuje volností, se hodí pro dámy, které příliš nechtějí ukazovat na svou postavu. Naopak díky tenké šňůrce v pase, kterou můžete kdykoliv stáhnout se hodí zase pro dámy, které chtějí vyzdvihnout svůj štíhlý pas. Šaty mají po stranách praktické kapsy.

Materiál se skládá z 65% polyesteru a 35% bavlny.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *