Letní plážové šaty 2016

Plánujete už teď svou letní či zimní dovolenou u moře? A nevíte co si zabalit do kufru? Rozhodně byste neměli zapomenout na slušivé šaty na pláž. Měly by být především volné, vzdušné, aby nikde neškrtily a přehodila jste je rychle přes plavky.

Letní plážové šatyPlážové šaty si můžete vybrat z nepřeberného množství střihů, délek, barev, vzorů a materiálu. Dlouhé šaty ocení ženy, které chtějí schovat nějaké nedostatky, jako silnější stehna, široké boky, či větší bříško anebo se zkrátka cestou na pláž nechtějí spálit. Krátké šaty využijí ženy, které chtějí naopak vyzdvihnout své přednosti a ukázat štíhlé nohy a lýtka. Především oceníte i jejich mnohostranné využití. Ráno si je obléknete přes plavky a využijete cestou na pláž či k bazénu, odpoledne v nich vyrazíte do města na zmrzlinu a večer, když si k nim vezmete slušivý doplněk jako náhrdelník, výrazné náušnice, obujete slušivé sandálky, či boty na podpatku, si je s přehledem můžete vzít na večeři. Šaty mohou mít různé typy zavazování např. za krk, mohou se natáhnout jen přes prsa – výhoda je, že si opálíte záda, nebo mohou být řešena úzkými či širokými ramínky.

Je spousta typů a možností, jaké šaty si vyberete na svou zaslouženou dovolenou. Především byste se v nich měla cítit krásně a pohodlně.

Comments (1)
  1. KatkaS Březen 7, 2015

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *