Dlouhé letní šaty 2016

Letní šaty nemusí nutně být pouze krátké šaty. Velmi populární jsou i dlouhé letní šaty. Ty jsou ideální zejména pro ženy, které nejsou spokojeny se svou postavou, nicméně skvěle padnou i ženám s dokonalou postavou.

Některé dlouhé modely mnohdy vypadají tak elegantně, že je bez obav můžete použít i do společnosti.

Dlouhé růžové letní šaty

Dlouhé růžové letní šatyPoslední roky se nám do módy dostaly dlouhé, letní šaty a i nadále jsou v kurzu. Mají několik způsobů využití. Mohou je nosit dámy, které mají plnější tvary, nebo chtějí zakrýt své nohy. Krásně vypadají i na hubených slečnách.

Pokud se nechcete spálit u moře, dlouhé šaty Vám v tom pomůžou. Nebo naopak, pokud je Vám chladněji a i stále chcete vypadat žensky, oblékněte dlouhé šaty, přes ně stačí obléci cardigan nebo džínovou bundičku a hned se budete cítit líp.

Z dlouhých letních šatů nás zaujaly tyhle krásné, jednoduché purpurové šaty. Jak vidíte na obrázku, stačí si k nim obout sandálky, popřípadě žabky, doplnit je dlouhým náhrdelníkem a díky jejich barvě Vás nikdo nepřehlédne. Materiál se skládá z 95 % viskózy a 5 % elastanu.

Dlouhé letní šaty Pepe Jeans Palm

Dlouhé letní šaty Pepe Jeans PalmZnačka Pepe Jeans byla založena v roce 1973 třemi bratry z Keni, kteří se rozhodli vyrábět džíny, které se později staly velmi populárními. Jejich první obchod zavedli v pronajatém stánku v Londýně na Portobello Road a v roce 1975 měli stánky na čtyřech trzích v Londýně. Díky velkému zájmu o jejich zboží později otevřeli svůj první kamenný obchod na Carnaby Street. v 80 letech se značka stala jednou z nejpopulárnějších módních značek v Evropě.

Náš zaujaly jejich dlouhé, letní šaty z lehkého vzdušného, vzorovaného materiálu vhodného na léto. Šaty jsou zavinovacího střihu, v pase jsou stáhnuté pleteným páskem. Ramínka jsou špagetová.

Materiál se skládá ze 100% polyesteru, pásek pak ze 100% bavlny. Šaty jsou ideální na letní dovolenou nebo do města. Stačí je doplnit jednoduchými žabkami, popřípadě slušivým slamáčkem.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *